м. Львів, вул. Пасічна, 127А
Пн - Пн: 9:30-18:00
ПАРТНЕРИ
ТА ВІДГУКИ
ВІДГУКИ
СТАРБУД
Гуртова та роздрібна торгівля будівельно-оздоблювальними матеріалами у 23 областях України.
Ігор Фостяк, Фінансовий директор "СТАРБУД"

Співпраця з компанією ALIKS розпочалась дуже давно. За цей час, ми змінили вже багато облікових систем, спільно та активно розпрацьовували нововведення, вирішували поточні та стратегічні проблеми, планували майбутні впровадження! Впевнений, що з цими хлопцями та дівчатами варто будувати власний бізнес, їм можна делегувати великий напрямок у бізнесі, що стосується автоматизації та обліку процесу продаж і управління фінансами. Найкращими характеристиками компанії ALIKS, я вважаю комплексний підхід до автоматизації, розуміння справжньої потреби замовника, швидкість у виконанні завдань, пріоритетність «під клієнта», швидкий зворотній зв'язок. Рекомендую для співпраці з справжніми професіоналами «коду 1С»!
DELIM Україна
Українсько-нідерландське підприємство, яке працює у сфері експорту, імпорту для виробників високоякісних технологічних тканин, швейної фурнітури та наповнювачів.
Максим Лукасевич, Директор "DELIM"

Команда ALIKS IT, оптимізували робочий процес. Внаслідок чого зросла швидкість опрацювання та відвантаження замовлень.
Перевагою співпраці є беззаперечна швидкість реакції на звернення наших співробітників.
ІВР
Інститут вертебрології та реабілітації є лідером у лікуванні захворювань спини та суглобів.
Колектив "ІВР"

Працювати з колективом ALIKS IT зручно,безпечно,тому що працюють фахівці високого рівня. Є можливість віддаленого вирішення проблем. Не потрібно відслідковувати вихід оновлень - про це своєчасно повідомляють спеціалісти компанії. Питання, які виникають під час роботи із програмою 1С (BAS) вирішуються оперативно та якісно. Рекомендую своїм колегам-бухгалтерам. Медичний центр в Києві скористався послугами і став вашим постійним клієнтом. Дуже вдячні за співпрацю.
Clover Dynamics
Міжнародна ІТ компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення у напрямках Fintech, HRTech, телекомунікаціях, роздрібній торгівлі, IoT, логістиці та транспорті, освіті, нерухомості та охороні здоров'я. Працює через глобальну мережу офісів в Україні, Канаді та Бельгії.
Микола Козак, Директор "Clover Dynamics"

В час пандемії, працювати лише в офісі стало незручно і не практично.
Команда ALIKS IT надали якісний сервіс, встановивши BAS на хмарному сервері, що дозволило працювати нашим Бухгалтерам віддалено.
Програма нова, досвіду з роботою в BAS раніше не мали, але консультанти надали оперативну підтримку для нашого облікового відділу.
Співпрацею повністю задоволені!