м. Львів, вул. Пасічна, 127А
Пн - Пн: 9:30-18:00
Технічна підтримка
Працівники технічної підтримки Aliks IT постійно на зв’язку в чатах, тому ми готові у максимально короткі терміни допомогти вам у вирішенні проблем, пов’язаних з ІТ-підтримкою, незалежно від того, чи у вас виникла поломка комп’ютера, складнощі з підключенням Wi-Fi-роутера, вам необхідне створення корпоративної пошти чи надання підтримки з налаштування необхідних вам сервісів.

Наші фахівці володіють високим рівнем компетентності у сфері забезпечення захисту даних, , створенні та налаштуванні корпоративної пошти, обслуговування та налаштування комп’ютерних мереж й офісної периферії, налаштування роботи з мережею Інтернет, налаштування збереження даних на зовнішніх ресурсах, організації віддаленої роботи компаній.

Для забезпечення бездоганної роботи вашого бізнесу ми пропонуємо надання технічної підтримки у таких напрямках:

  • відновлення роботи офісної периферії

Ми здійснимо технічне обслуговування вашого принтера: від заправки та відновлення картриджів до ремонту принтера у найкоротші терміни.

  • створення чи відновлення роботи корпоративної пошти для вашого бізнесу;

Корпоративна пошта з власним доменним іменем є не лише одним з елементів сучасної бізнес-культури, а й частиною маркетингу, оскільки є інструментом брендингу та позиціонування вашого бізнесу. Згідно досліджень, більшість користувачів надають перевагу компаніям, які мають власну корпоративну пошту, оскільки вважають їх більш надійними партнерами. Саме тому ми рекомендуємо створювати корпоративну пошту ще на початковому етапі роботи вашої компанії.


  • пришвидшення швидкодії Вашого комп’ютера;

До 5 разів можна пришвидшити роботу комп'ютерів вашого персоналу за рахунок заміни основного Жорсткого диску, на сучасний SSD диск.

  • встановлення операційних систем MS Windows та Linux;

Нещодавно компанія Microsoft оголосила про нове досягнення Windows 11: цією операційною системою станом на сьогодні користується кожна 7 людина на планеті.

Використання актуальних версій ОС вашого комп’ютера дозволить йти у ногу з часом та застосовувати найновіші розробки у сфері використання ваших гаджетів.