Про нас


"Aliks IT COMPANY" – досвідчена команда професіоналів у сфері програмування та IT- консалтингу. Ми допомагаємо компаніям автоматизувати облік бізнес-процесів та організувати безпеку інформації.

Обираючи "Aliks IT COMPANY", Ви отримуєте кваліфіковану розробку і впровадження систем обліку безпосередньо під потреби Вашого бізнесу. Наші спеціалісти пройшли сертифікацію фірми 1С і володіють 10-тирічним досвідом впровадження ERP- та CRM-систем, тому зможуть дати відповідь на усі Ваші запитання, а також вдосконалять професійні навики Вашого персоналу і продемонструють, як максимально використовувати переваги інформаційних систем у своїй роботі.


Одним з актуальних напрямків, які ми розробляємо, є мобільні додатки. Інтегруємо їх в ERP-системи індивідуально під Ваші бізнес-процеси або ж пропонуємо вже готові рішення. Зокрема, зараз широко розповсюджений серед наших клієнтів додаток "Торговий агент", який оптимізує процес збору заявок та пришвидшує логістику доставки товарів і послуг.

Ви зможете більше не хвилюватися про безпеку інформації, адже ми налаштуємо резервне копіювання та шифрування даних і проконсультуємо Вас, як мінімізувати ризик сторонніх атак.


Головними принципами "Aliks IT COMPANY" є відповідальне ставлення до своїх зобов'язань, надання якісних послуг та побудова плідної співпраці на основі партнерських відносин.


Зв’яжіться з нами сьогодні, і ми допоможемо якісно та ефективно впровадити сучасні ІТ-рішення у Ваш бізнес, що зробить Вас на голову вищими від конкурентів!

Відгуки

Колектив,"ІВР"

Переваги від співпраці: Зручно,безпечно,тому що працюють фахівці високого рівня. Є можливість віддаленого вирішення проблем. Не потрібно відслідковувати вихід оновлень-про це своєчасно повідомляють спеціалісти компанії. Питання, які виникають під час роботи із програмою 1С-8 вирішуються оперативно та якісно. Рекомендую своїм колегам-бухгалтерам. Медичний центр в Києві скористався вашими послугами і став вашим постійним клієнтом. Дуже вдячні за співпрацю.

Фінансовий директор Віталій, ТМ "Добрий вечір"

Чотири роки співробітництва з професіоналами-це завжди великий бонус для будь якого підприємства. Як результат-вчився сам. Успіхів Вам у всьому!

Колектив"Райз-Резон"

Наше підприємство вже багато років користується послугами Алікс. Дуже задоволені обслуговуванням. Будь-які проблеми чи питання вирішуються швидко, якісно та оперативно. Завдяки кваліфікованим спеціалістам отримуємо професійні консультації, вирішення проблем та неполадок, що забезпечує якісне ведення обліку на підприємстві, вчасне оновлення програм. Приємно, що враховуються наші індивідуальні побажання. Розраховуємо на подальшу співпрацю!

Ігор Фостяк, Фінансовий директор,"СТАРБУД"

Співпраця з компанією ALIKS розпочалась ще 9 років тому. За цей час, ми змінили вже багато облікових платформ, спільно та активно розпрацьовували нововведення, вирішували поточні та стратегічні проблеми, планували майбутні впровадження! Впевнений, що з цими хлопцями та дівчатами варто будувати власний бізнес, їм можна делегувати великий напрямок у бізнесі, що стосується автоматизації та обліку процесу продаж і управління фінансами. Найкращими характеристиками компанії ALIKS, я вважаю комплексний підхід до автоматизації, розуміння справжньої потреби замовника, швидкість у виконанні завдань, пріоритетність «під клієнта», швидкий зворотній зв'язок. Рекомендую для співпраці з справжніми професіоналами «коду 1С»!

Колектив"МАСТЕРС, ЛЕОБЛУ"

Тов "Мастерс " та Тов "Леоблу" висловлює подяку колективу Aliks-IT Company за надання дійсно професійних послуг та за супровід наших компаній. Окремо хотілось би відзначити чітке розуміння потреб наших компаній та оперативність в їхньому вирішені, якість , професіоналізм та готовність швидко відгукнутись на не зажди легкі прохання з нашого боку. Ми задоволені результатом роботи та дякуємо Вам за співпрацю.

Вікторія Кернична, Директор,"LadyLand"

Компанія LadyLand висловлює Вам свою глибоку подяку за відмінну роботу Вашої фірми ALIKS IT Company та плідну співпрацю з нашою компанією. Впродовж 3 років успішної співпраці, ми неодноразово змогли переконатися у високому професіоналізмі працівників Вашої фірми, а також у високій якості послуг, що надаються Вами. Будемо раді продовжити з Вами спільну роботу, а також з впевненістю готові порекомендувати фірму ALIKS IT Company, як надійного партнера.

Максим Лукасевич, Директор,"DELIM"

1) Які переваги Ви отримали від співпраці з нами? -оптимізація робочого процесу та зростання швидкості роботи завдяки унікальним налаштуванням програмного продукту 1С.
2) Які плюси нашого обслуговування? - беззаперечна перевага ALIKS IT у гнучкості та швидкості реакції на запит клієнтів.

#antonikfitstudio @antonikfitstudio,"Antonik FitStudio"

1. Головна перевага Aliks It Company це миттєва відповідь на звернення.
2. Ну і, звичайно, плюсами співпраці з компанією є чітке розуміння та вникнення у проблеми, знаходження оптимального їх вирішення.

Головний бухгалтер п. Надія, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ -ФІРМА „ЯЗЬМ”

Дякуємо хорошому, дружньому колективу за відмінну співпрацю. Досвідчені та кваліфіковані співробітники у вас. Навіть допомогли налагодити виробництво у програмі 1С . Надіємось, що ми з вами подолаємо всі труднощі. З повагою, головний бухгалтер п. Надія.

Колектив,"Місс Нейлс"

У мене невеликий магазин професійних матеріалів для манікюру, а отже це дуже багато найменувань різного виду дрібної продукції. Довго шукала фірму, яка за адекватну ціну допоможе полегшити ведення обліку у магазині. Шукала і знайшла, а точніше подруга порадила. Таким чином, я потрапила у ALIKS IT COMPANY. Розібравшись з моїм видом діяльності, тут мені порадили встановити програмку 1 С ( роздрібна торгівля).Так, як я не бухгалтер і зовсім нічого в даній сфері не розумію, то мені все грамотно пояснили і розклали, як то кажуть «по полочках». В результаті чого контролювати наявність товару, проводити інвентаризацію, відслідковувати продажі та проводити статистику у магазині стало суттєво легше, а час затрачений на дані операції скоротився до мінімуму. Тут оперативно реагують на ваші звернення, терпеливо пояснюють кожен наступний крок роботи та надають допомогу, як у віддаленому доступі, так і з виїздом до клієнта, що є дуже важливо!!! Особисто я задоволена послугами на всі 100%.

Більше відгуків